top of page

Szanowni Państwo,

wzorem ubiegłorocznego zgrupowania letniego, tak i w tym roku udajemy się do Miastka - ul. Młodzieżowa 3 (130 km. od Gdańska), gdzie znaleźliśmy optymalne warunki do treningu z naszymi zawodnikami. 

Zakwaterowanie ma miejsce w maksymalnie 4-osobowych pokojach z węzłem sanitarnym.  Nasi zawodnicy mają zapewnione trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego oraz obiad z owocem serwowane). Do naszej dyspozycji pozostaje pełnowymiarowa hala sportowa, mała sala gimnastyczna, boisko zewnętrzne oraz malownicze tereny wokół ośrodka.

Zgrupowanie odbędzie się w terminie 31.07 obiadem,  zakończy śniadaniem i treningami przedpołudniowymi  w dniu 09.08.2023.

Przyjazd na zgrupowanie w godz. 11.00 - 12.00, odbiór dzieci w dniu wyjazdu w godz. 13.00 - 14.00.

Cena zgrupowania: 1 900,00 zł.

Ilość miejsc: Ograniczona do 40 uczestników (decyduje kolejność zgłoszeń).

Cena zgrupowania obejmuje:

 1. Zakwaterowanie w maksymalnie 4-osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym,

 2. Trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego oraz obiad z owocem serwowane),

 3. Wodę na treningach,

 4. Minimum trzy treningi dziennie (koszykówka + ogólnorozwój),

 5. Opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry szkoleniowej,

 6. Koszulkę okolicznościową,

 7. Ubezpieczenie NNW,

Jak zarezerwować udział dziecka w zgrupowaniu?

 1. Zgłosić udział (mailowo na mlodelwy@mlodelwy.pl, smsowo na nr 503-793-157 lub bezpośrednio trenerom prowadzącym treningi) oraz wpłacić bezzwrotny zadatek (wyjątek stanowi odwołanie obozu z przyczyn siły wyższej) w kwocie 400,00 zł. (na konto lub gotówkowo) do dnia 30 kwietnia 2023 r.

 2. Złożyć kartę kwalifikacyjną (skanem na mlodelwy@mlodelwy.pl lub w formie papierowej trenerom prowadzącym treningi) do dnia 30 kwietnia 2023 r.

 3. Złożyć w dniu przyjazdu wypełniony druk oświadczenia rodzica wraz z regulaminem podpisanym także przez uczestnika (dziecko).

Uwaga! W związku z ograniczoną ilością miejsc, w przypadku zgłoszenia udziału dziecka w zgrupowaniu, ale brak wpłaty lub złożenia karty kwalifikacyjnej w w/w terminie spowoduje utratę gwarancji udziału na rzecz osoby z listy rezerwowej.

Wymagane do wzięcia udziału w obozie:

 1. Aktualne (na cały okres trwania zgrupowania) badania sportowe dostarczone (w oryginale) najpóźniej w dniu przywiezienia dziecka na obóz,

 2. Wpłata pozostałej opłaty za zgrupowanie (1500,00 zł.) najpóźniej do dnia 24 lipca 2023 r. (w przypadku przelewu) lub w dniu przyjazdu na obóz (w przypadku wpłaty gotówkowej).

Co zabrać ze sobą na obóz:

 1. Buty na halę sportową oraz kolejne do wyjścia na spacer

 2. Bidon na wodę

 3. Podstawowe leki (np. na ból gardła), maseczkę ochronną

 4. Maksymalną ilość spodenek, koszulek treningowych oraz bielizny i skarpetek,

 5. Drobne kieszonkowe (maksymalnie 200,00 zł.),

 6. Legitymacja szkolna,

 7. Dobry nastrój i chęci do treningów :)

Czego nie zabierać na obóz:

 1. Słodyczy (poza gorzką czekoladą w ograniczonej ilości) oraz niezdrowych przekąsek

 2. Większej niż założona ilości gotówki i drogiego sprzętu elektronicznego za zgubienie którego jako organizatorzy nie ponosimy odpowiedzialności

Przypominamy, że dzieci i młodzież uczestnicząca w zgrupowaniu od kolacji do śniadania jest pozbawiona dostępu do telefonów. 

Dziękujemy i do zobaczenia na zgrupowaniu!

OBÓZ OFERTA.png
bottom of page