Szanowny Rodzicu Młodego Lwa,

zdając sobie sprawę, iż nie zawsze jesteśmy w stanie przed lub po treningu/meczu poświęcić tyle czasu ile być może byłoby konieczne na przeprowadzony dialog, a maile czy smsy o bieżących wydarzeniach w klubie nie zawsze i nie dla wszystkich są wystarczającymi, od sezonu 2018/2019 wprowadziliśmy terminy konsultacji, w których poszczególni trenerzy czy członkowie zarządu naszego klubu będą w wyznaczonym terminie (raz na dwa miesiące) do Państwa dyspozycji w zakresie pytań, wątpliwości i każdej innej kwestii, którą chcielibyście Państwo z nami poruszyć.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze Lwy stawały się lepszymi zawodnikami, a przede wszystkim ludźmi. Staramy się szkolić, wspierać i rozwijać co składa się na nasz #Proces, bo dobro naszych zawodników jest dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego też, aby nieustannie się poprawiać Państwa zdanie jako rodziców Młodych Lwów jest dla nas ważne.

Jeśli jako rodzic masz dla nas uwagi, propozycje, pytania, wątpliwości lub konstruktywną krytykę, zapraszamy na spotkania podczas których będziemy mogli przekazać nasz punkt widzenia w danym zakresie.

​Oczywiście, jeśli podane w trakcie sezonu terminy nie będą Państwu odpowiadały, a będziecie chcieli poruszyć z nami dowolne kwestie, prosimy o bezpośredni kontakt z osobą, z którą chcecie Państwo porozmawiać w celu ustalenia innego (dogodnego dla obu stron) terminu.

Zapraszamy!

Copyright by MLG 2012. All rights reserved