Kolejny weekend ligowy za nami.

November 9, 2015

Weekend ligowy rozpoczęliśmy już w piątek, kidy nasze Lwy U12 rozegrały awansem mecz z Basketem II Kwidzyn. Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Po I kwarcie, goście prowadzili różnicą dwóch punktów, ale w kolejnych 10 minutach Lwy odrobiły straty i do szatni schodziły z 2-punktowym prowadzeniem.

 

Po przerwie, kilka nieudanych akcji w ataku dało łatwe punkty naszym gościom, którzy do końca meczu powiększali przewagę i ostatecznie zwyciężyli 68:50. To był jednak bardzo dobry mecz naszego zespołu. Niesamowita wola walki, kilka rewelacyjnych akcji zarówno w ataku jak i obronie spowodowało, że Lwy zostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie na wszystkich obserwujących spotkanie.

 

Mecz mógł się na pewno podobać. Dzisiaj lepsi byli nasi goście, którym gratulujemy wygranej, a my możemy być równie zadowoleni ze swojej gry i postępów jakie w ostatnim czasie poczyniliśmy.

 

W niedzielę doznaliśmy dwóch porażek w rozgrywkach ligowych.

 

Chłopcy z drużyny Lwy U13 grając z bardzo silną drużyną Basketu II Kwidzyn świetnie walczyli i poza II kwartą toczyli wyrównaną walkę. Przegrane wysoko drugie 10 minut ustawiło końcowy wynik spotkania (40:66), ale dzielna postawa naszych zawodników nie pozwoliła gościom na dalsze, łatwe powiększanie przewagi.

 

Lwice U14 doznały z kolei porażki z zespołem Tropsa Kartuzy. Do ostatniej odsłony meczu, rywalizacja byla bardzo wyrównana, a przewaga nie była wyższa niż 10 punktów. W czwartej kwarcie gra naszego zespołu się rozsypała, co skrzętnie wykorzystały zawodniczki drużyny gości i ostatecznie cieszyły się z wysokiego zwycięstwa.

 

Za tydzień przed naszymi zespołami kolejne mecze, w których na pewno będziemy ponownie dawać z siebie wszystko.

 

‪#‎KoszykarskaRodzinaMLG‬ ‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved