70 minut dobrej gry.

November 14, 2015

Dwa mecze rozegrane przez nasze zespoły w dniu dzisiejszym nie przyniosły nam wygranej. 

 

Dzień rozgrywkowy rozpoczęły Lwice U13 w Gdyni meczem z GTK. Przez 40 minut trwała niesamowita walka kosz za kosz. Do przerwy nasz zespół prowadził różnicą dwóch punktów. W II połowie obraz gry się nie zmienił. Nadal trwała zażarta walka o każdy punkt. Niestety, w końcówce spotkania dziewczynom udało się wykorzystać tylko jeden rzut wolny na osiem wykonywanych i z minimalnego, 2-punktowego zwycięstwa cieszyły się gospodynie. 

 

Nas cieszy na pewno fakt, iż zespół osłabiony brakiem Patrycji Waleszczak, która przechodzi rehabilitację po poważnej kontuzji oraz Basi Baranowskiej stoczył tak wyrównany pojedynek zostawiając serce na parkiecie i było o włos od zwycięstwa.

 

Po Lwicach, swój mecz rozegrały Lwy U12. Chłopcy podejmowali niepokonaną dotąd drużynę Jedynki Pelplin i przez 30 minut prowadzili bardzo wyrównany bój. Na przerwę schodziliśmy z 4-punktowym deficytem, ale w III kwarcie odrobiliśmy wszystkie straty i przed ostatnią odsłoną spotkania doprowadziliśmy do remisu 52:52. Czwarta kwarta rozegrana była już pod dyktando naszych gości, którzy ostatecznie zwyciężyli 73:58, ale zwycięstwo to na pewno nie przyszło im łatwo. Walczyliśmy dzielnie o każdą piłkę, realizowaliśmy założenia jakie sobie okresliliśmy przed spotkaniem i na pewno (pomimo porażki) możemy być zadowoleni ze swojej gry i determinacji.

 

Gratulujemy zwycięstw naszym rywalom, a sami cieszymy się z postępów jakie robią nasze drużyny.

 

#Razem #Proces

 

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved