Lwice U14 ze zwycięstwem.

November 15, 2015

Lwice U14 podejmowały w dniu dzisiejszym drugi zespół Siódemki Sopot. Drużyna gości, mimo iż w więszkości złożona z zawodniczek z rocznika 2003, postawiła bardzo trudne warunki.

Pierwsza kwarta była bardzo dobra w wykonaniu naszego zespołu. Skuteczna obrona, szybka i płynna gra w ataku dały prowadzenie 21:7. Wydawało się, że w dalszej części spotkania przewaga ta będzie się powiększała, ale w nasze szeregi wdarła się duża niefrasobliwość i olbrzymia ilość strat. Przez kolejne 30 minut spotkania nasze dziewczyny do przewagi dołożyły jeszcze 3 punkty, wygrywając ostatecznie 55:38.

Cieszy na pewno odniesione zwycięstwo, ale przed następnymi pojedynkami musimy poprawić konsekwencję i grać równo przez 40 minut.