Nasi rywale dalej niepokonani.

November 21, 2015

Niestety nie udało się w dniu dzisiejszym naszym zespołom sprawić niespodzianki i wygrać z nadal niepokonanymi zespołami Bryzy Kolbudy [Lwy U12] i Bat Sierakowice [Lwice U13K].

Ligową sobotę rozpoczęli chłopcy w Kolbudach. Pierwsze cztery punkty w meczu padło łupem naszego zespołu, ale po serii prostych błędów do głosu doszli gospodarze. Drużyna Bryzy była tak skuteczna, że na II kwartę wchodziła z prowadzeniem 20:6. Słabe w naszym wykonaniu 9 minut pierwszej części gry kosztowało nas porażkę, gdyż ostatecznie ulegliśmy 64:50. Od II kwarty mecz toczył się jednak punkt za punkt i kiedy tylko przewaga gospodarzy urosła do 20 punktów, Lwy skutecznie ją niwelowały do 10-14. Drużyna gospodarzy była dzisiejszego dnia zespołem lepszym, który wygrał zasłużenie, ale cieszymy się z podjętej walki z liderem tabeli, która trwała do ostatniego gwizdka sędziego.

Dziewczynki w kategorii U13 uległy swoim koleżankom z Sierakowic. Po początkowym prowadzeniu 10:6, to drużyna gości zaczęła nadawać ton grze. Odważne ataki i twarda obrona jaką prezentował Bat spowodowała, że na przerwę schodziliśmy z 6-punktowym deficytem. Obraz gry nie zmienił się niestety w II połowie i ostatecznie musieliśmy uznać wyższość wciąż niepokonanej drużyny z Sierakowic.

Za tydzień kolejny, obfity w mecze Lwów weekend!