Niesamowity weekend za nami.

November 29, 2015

Weekend, w sobotę rozpoczęły Lwice U13, które po bardzo ciekawym meczu pokonują zespół Bryzy Pruszcz Gdanski 52:46.

Nasz zespół prowadził od samego początku, ale różnica punktów osiągała maksymalnie 12 punktów, po czym drużyna gości szybko ją niwelowala.

Dobra, zespołowa gra Lwic bardzo cieszy i pozwoliła w dniu dzisiejszym odnieść zwycięstwo w meczu.

Po zwycięstwie Lwic U13, zarówno Lwy U13 jak i Lwice U14 grały swoje mecze z bardzo wymagającymi przeciwnikami.

Rozpoczęli chłopcy, którzy podejmowali wicelidera tabeli, zespół Jedynki Pelplin.

Niezwykła ambicja naszych zawodników, bardzo dobra i zespołowa obrona pozwoliły walczyć do ostatniego gwizdka o korzystny rezultat.

Tym razem się nie udało i to nasi goście cieszyli się ze zwycięstwa 62:55, ale nas bardzo cieszą postępy jakie robią nasze Lwy zarówno indywidualnie oraz jako zespół i sukcesywnie niwelują przewagę do rywali w lidze pokazując charakter.

Po chłopcach, mecz z KKS Olsztyn rozegrały dziewczynki w kategorii U14. Po pierwszej, wyrównanej i zaciętej kwarcie oraz przyzwoitej drugiej, co prawda przegrywaliśmy różnicą 16 punktów, ale nic nie zapowiadało, że zespół gości będzie tak łatwo powiększał przewagę w drugiej połowie spotkania. Niestety, III kwarta meczu zakończyła się wysoką przegraną Lwic, z których uszło powietrze, a z czego korzystały skrzętnie Olsztynianki ostatecznie odnosząc przekonujące zwycięstwo.

Za tydzień nasze zespoły Lwic U14 i Lwów U13 udają się na swoje mecze do Starogardu, gdzie na pewno dadzą z siebie wszystko.

Swój sezon rozpoczęły także Lwice U12, które uległy w Sopocie drużynie Siódemki. Do przerwy nasze dziewczyny były nieco przestraszone dzięki czemu gospodynie osiągnęły bezpieczną przewagę, ale już w II połowie rywalizacja była dużo bardziej wyrównana. Lwice zagrały z charakterem i zaangażowaniem co jest dobrym prognostykiem przed dalszą częścią sezonu.