GST 7458

December 6, 2015

 

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy dwa kolejne spotkania kończącego się weekendu. Oba w Starogardzie. Oba przegrane 74:58.

 

Choć niedziela nie dała nam zwycięstwa, to zarówno trener Lwic U14 jak i trenerzy Lwów U13 są zadowoleni z występów swoich podopiecznych.

 

Dziewczynki, które zagrały jako pierwsze pokazały się z dobrej strony. Walczyły dzielnie na trudnym terenie i w III kwarcie przegrywały zaledwie 6 punktami. Po przerwie na żądanie trenerki gospodyń, zawodniczki ze Starogardu zdobyły jednak w krótkim fragmencie 11 punktów z rzędu nie tracąc żadnego i wynik spotkania został ustalony. Pomimo tego, Lwice się nie poddały i do ostatniego gwizdka grały już kosz za kosz.

 

Lwy, po pierwszych pięciu bardzo wyrównanych minutach, kolejne pięć przegrały 13:0 i pomimo, iż w kolejnych trzydziestu gospodarze dołożyli zaledwie dwa do swojej przewagi, cieszyli się ostatecznie ze zwycięstwa. Wyłączając nieszczęśliwe minuty pierwszej kwarty kiedy nie potrafiliśmy zdobyć punktów, w pozostałych trzydziestu pięciu zagraliśmy bardzo dobrą koszykówkę. Walecznie w obronie oraz szybko i skutecznie w ataku, co na pewno wszystkich nas cieszy.

 

Przed chłopcami 24 godziny odpoczynku i już jutro gramy kolejne spotkanie. Tym razem w Pruszczu Gdańskim z Bryzą.

 

#Razem #Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved