Zwycięstwo po horrorze.

December 7, 2015

Po kolejnym horrorze, tym razem w wykonaniu Lwów U13 wygrywamy po dogrywce w Pruszczu Gdańskim z Bryzą 75:66!

Niesamowite emocje zafundowały wszystkim oglądającym oba zespoły rywalizujące ze sobą w zaległym spotkaniu ligowym.

Po początkowym, stosunkowo wysokim prowadzeniu naszego zespołu, gospodarze szybko nas dogonili i od tej pory mecz toczył się już punkt za punkt. W końcówce, przy 1-punktowym prowadzeniu Lwów, zawodnik gospodarzy wykonywał rzuty wolne. Trafiając jeden z nich doprowadził do dogrywki.

W dodatkowym czasie nasi chłopcy zagrali jednak fantastycznie szybko zdobywając ponad 10-punktową przewagę i kontrolując ostatnie dwie minuty meczu odnieśli bardzo ważne w kontekście morale zespołu zwycięstwo.

Wielki gratulacje Panowie za walkę do końca!