Nieudany początek długiego weekendu.

December 11, 2015

Początek długiego weekendu nie był udany dla Lwów U13.

Po poniedziałkowym zwycięstwie z Bryzą w Pruszczu Gdańskim w dniu dzisiejszym chłopcy chcieli pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo w rozgrywkach. Niestety, nasza bardzo słaba gra przez większość spotkania spowodowała, że po raz drugi w tym sezonie ulegliśmy gdańskiej Meduzie.

O ile do przerwy gra w obronie trzymała nas na prowadzeniu (po 20 minutach 25:24), to tuż po przerwie, w pierwsze pięć minut daliśmy sobierzucić aż 16 punktów zdobywając zaledwie siedem co ostatecznie wraz z całą masą niecelnych rzutów z dogodnych pozycji miało największy wpływ na dzisiejszą porażkę.

Za tydzień Lwy U13 podejmują na własnym parkiecie Basket Kwidzyn i na pewno zrobią wszystko by udanie zakończyć ligowy rok 2015.