Sobota na remis.

December 12, 2015

 

W drugi dzień długiego weekendu zanotowaliśmy bilans remisowy.

 

Lwice U13 mocno osłabione, nie sprostały drużynie Jedynki w Lęborku. Brak wygranej, to nie znaczy że brak pozytywów. Bardzo nas cieszy debiut Julii Lange (rocznik 2004), która udział w swoim pierwszym meczu zapisała między innymi dwoma zdobytymi punktami. Cieszy nas, że dziewczyny dawały z siebie wszystko wykonując kilka bardzo ładnych akcji. W głównej mierze o wyniku zadecydowały niecelne rzuty osobiste, których było aż 37. Wciąż się uczymy, rozwijamy i czekamy na wyniki, które na pewno przyjdą.

 

Lwy U12 rozegrały z kolei swój mecz dzisiaj bardzo dobrze. Zespołowa, szybka gra w ataku oraz agresywna i skuteczna obrona pozwoliły naszej drużynie na odniesienie wysokiego zwycięstwa w pojedynku derbowym z gdańską Meduzą. Cieszy nas, iż wszyscy zawodnicy przyczynili się swoją grą do najlepszego chyba meczu jaki dotąd zagraliśmy w rozgrywkach ligowych.

 

Aż pięciu zawodników naszego zespołu przekroczyło barierę 10 zdobytych punktów, co na pewno bardzo cieszy i świadczy o tym, że zawodnicy wzajemnie sobie ufają i grają bardzo zespołowo, pomimo iż w zespole wystąpiło aż pięciu zawodników młodszych.

 

Gratulujemy dzisiejszych występów, a już jutro o godz. 11.30 Lwy U11 w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez KS Meduza Gdańsk spotkają się z zespołem De La Salle (godzina 11.30) oraz drużyną gospodarzy (godz. 13.30). O godzinie 16.00 z kolei, w Sopocie z drużyną UKS Siódemki wystąpią Lwice U14.

 

Zapraszamy na jutrzejsze spotkania.

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved