Weekend na plus!

January 17, 2016

W dniu dzisiejszym kończąc koszykarski weekend z Lwami odnieśliśmy aż trzy zwycięstwa w czterech spotkaniach.

Rozpoczęli chłopcy z rocznika 2005 i młodsi, którzy na pierwszym turnieju ligowym w Kwidzynie rozegrali świetne mecze wygrywając z gospodarzami 52:14 i w drugim meczu z TMK Pomorze Tczew 51:10. Cała dwunastka Lwów U11 zasłużyła na wielkie brawa za walkę, poświęcenie, ale przede wszystkim za bardzo zespołową grę, zarówno w obronie gdzie wzajemnie sobie świetnie pomagali jak i w ataku, gdzie dogrywaliśmy piłki lepiej ustawionym kolegom, nie patrząc na własne zdobycze punktowe.

Wielkie brawa dla całego zespołu oraz licznie i głośno wspierających nas rodziców! smile emoticon

W międzyczasie, w Kartuzach nasze Lwice U14 prowadziły świetną walkę z faworyzowanym zespołem Tropsa. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis, a gra naszych dziewczyn świetnie się układała. Po przerwie, w III kwarcie spotkania proste błędy sprawiły, że gospodynie niestety dołożyły kilka punktów do swojej przewagi i ostatecznie zwyciężyły. Wynik ujemny, ale gra dziewczyn (szczególnie w pierwszej połowie) daje nam dużo optymizmu co do przyszłych spotkań.

Dzień zakończyły Lwice U12 pokonały pewnie (76:12) SKS Starogard Gdański. Wyraźna przewaga dziewczyn zaznaczyła się już w pierwszej wygranej 28:2 kwarcie spotkania i w dalszej części spotkania była sukcesywnie powiększana.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zespołom dobrych występów!