Sobota z Lwami za nami.

January 23, 2016

 

W dniu dzisiejszym nasz zespół Lwów U12 spotkał się z niepokonaną dotąd drużyną Bryzą Kolbudy.

 

Od początku spotkania Lwy narzuciły swoje tempo, grając dodatkowo bardzo zespołowo zarówno w obronie, gdzie chłopcy świetnie sobie wzajemnie pomagali jak i w ataku, gdzie wyszukiwali lepiej ustawionych kolegów.

Równa gra przez całe spotkanie dała naszym Lwom wysokie zwycięstwo, na które jednak zawodnicy musieli bardzo ciężko zapracować.

 

Gratulujemy wygranej i utrzymania dobrej passy (5 zwycięstwo w ostatnich sześciu spotkaniach).

 

Swój sezon zainaugurowały Lwice 2005, które wystąpiły w dniu dzisiejszym w swoim pierwszym turnieju w Gdyni. Pierwszy mecz był niezwykle zacięty, a do wyłonienia jego zwycięzcy potrzebne były aż dwie dogrywki! Po dodatkowym czasie gry, lepsze o jeden punkt okazały się gospodynie, ale naszym zawodniczkom, dla większości z których był to pierwszy mecz w życiu, należą się wielkie brawa za świetną walkę. W drugim spotkaniu zagraliśmy z kolejnym zespołem GTK Gdynia, któremu ulegliśmy różnicą 12 punktów, pokazując dużo charakteru i kilka ciekawych akcji. Żadna z porażek nie przynosi nam wstydu, a dziewczynki za serce jakie zostawiły na parkiecie zasłużyły na uznanie.

 

Dzień zakończyły Lwice U13, które podejmowały drużynę GTK Gdynia. Po minimalnej porażce w pierwszej rundzie w Gdyni, nasze dziewczyny wyszły dzisiaj na spotkanie mocno zmotywowane, ale to zespół gości po kilku wyrównanych minutach wywalczył sobie 5-punktową przewagę, którą w trakcie drugiej kwarty powiększył do 14 punktów (23:9). Wtedy też nastąpił zryw Lwic, które następne kilka minut wygrały 15:2 i na przerwę schodziły z zaledwie 1-punktową stratą. Po przerwie obserwowaliśmy podobny scenariusz. Zespół gości wypracował 11-punktową przewagę i pomimo kilku świetnych momentów naszej drużyny i niwelowania strat, to koszykarki GTK cieszyły się ostatecznie ze zwycięstwa. Mecz walki, w którym każda ze stron dała z siebie wszystko tworząc ciekawe widowisko dla licznie zgromadzonej publiczności.

 

Jutro zapraszamy na godzinę 10.00 na mecz Lwów U13 (SP nr 8 przy ul. Dragana 2) z drużyną Bryzy Pruszcz Gdański, a na wyjeździe - także o godz. 10.00 - w Kartuzach swój mecz z Tropsem rozegrają Lwice U12.

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved