Udana niedziela dla Lwów!

January 31, 2016

 

Nasze Lwy U11 awansują do półfinału rozgrywek i powalczą o finał A!

 

Osłabieni brakiem Antka Schleifera, nasi zawodnicy przystąpili w dniu dzisiejszym do drugiego turnieju ligowego. Pierwszy mecz z również niepokonanym dotąd zespołem gospodarzy, Sharks Gdynia od początku przebiegał po naszej myśli. Chłopcy dobrze bronili i skutecznie podejmowali swoje akcje w ataku. Dzięki równej grze, Lwy zakończyły pierwsze spotkanie ze zwycięstwem.

 

W drugim meczu rywalizowaliśmy z Gdyńską Akademią Koszykówki i ten mecz dał bardzo dużo sportowych emocji. Od początku spotkanie toczyło się punkt za punkt, a żaden zespół nie osiągnął przewagi wyższej niż 6 'oczek'. Ostatecznie z 2-punktowego zwycięstwa cieszyli się Gdynianie, ale nasz zespół zasłużył na równie wielkie brawa za walkę i zespołową grę.

 

Dzięki trzem zwycięstwom nasze Lwy awansowały do półfinału rozgrywek i powalczą o awans do finału A, czyli sześciu najlepszych zespołów w województwie pomorskim!

 

To jednak nie koniec dobrych wieści.

 

Lwice U14 pokonują w Sopocie drugi zespół Siódemki Sopot 80:44, a prócz zwycięstwa trenerów cieszy przede wszystkim zespołowa gra naszych dziewczyn.

 

Z kolei w meczu na szczycie II ligi grupy A, Karol Kamiński (25 punktów) był najlepszym strzelcem spotkania!

 

To była udana niedziela :)‬

Gratulujemy!!!

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Tags:

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved