Dwa zwycięstwa w sobotę!

February 6, 2016

 

Sobotnie mecze przyniosły nam dwa zwycięstwa odniesione w dobrym stylu.

 

Rozpoczęły Lwice U13, które grając dzisiaj w Pruszczu Gdańskim, pokonały Bryzę 75:35. Do przerwy nasz zespół przeważał, ale przewaga nie była jeszcze bezpieczna. Rewelacyjna gra w III kwarcie dała jednak już Lwicom różnicę, która pozwoliła kontrolować przebieg gry i ostatecznie cieszyć się wysokim zwycięstwem.

 

Lwy U12 zagrały równie dobry mecz od początku dyktując wysokie tempo gry i bardzo dobrą grę defensywną na dwóch liderach gdańskiego Korsarza. 16-punktowa przewaga wypracowana po pierwszej kwarcie, była sukcesywnie przez naszych zawodników powiększana dzięki czemu chłopcy odnieśli szóste zwycięstwo w ostatnich siedmiu meczach!

 

Sezon zasadniczy Lwy U12 kończą z bilansem 7 zwycięstw oraz 5 porażek i mimo identycznego bilansu z zespołem Jedynki Pelplin (który awansował do finału A), ostatecznie wystąpią w finale B, w którym rywalizacja toczyć się będzie o miejsca 7-10. Do awansu do grona najlepszych sześciu zespołów na Pomorzu, mimo lepszego bilansu małych punktów, zabrakło nam lepszego bilansu w bezpośrednich starciach z drużyną z Pelplina.

 

Druga runda należała jednak zdecydowanie do naszego zespołu, który doznał zaledwie jednej minimalnej porażki (w Kwidzynie z liderem tabeli).

 

Trenerzy są bardzo zadowoleni z postępów poczynionych przez drużynę, jej waleczności, zespołowości i charakteru!

 

Gratulujemy dzisiejszych występów naszym drużynom i zapraszamy na jutrzejsze spotkania w SP nr 8. Zaczynamy już o godzinie 10.00, a skończymy ok. 17.30.

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved