Lwy U13 wygrywają z De La Salle!

March 7, 2016

 

Po wczorajszych bardzo dobrych występach Lwów U11, w dniu dzisiejszym rywalizujący w derbowym meczu wyjazdowym z UKS De La Salle Gdańsk, starsi koledzy z zespołu U13 nie chcieli być gorsi i po prawdziwym horrorze pokonali po dogrywce faworyzowany zespół gospodarzy 65:64!

 

Po niemrawym początku i zdecydowanym prowadzeniu drużyny De La Salle (18:3 dla gospodarzy), nasz zespół otrząsnął się w 7 minucie meczu i zaczął grać swoją koszykówkę. Walczyliśmy o każdą piłkę, konstruowaliśmy skuteczne ataki i na przerwę schodziliśmy już tylko z 1-punktową stratą.

 

Tuż po przerwie udało się naszej drużynie wyjść na prowadzenie. Kilka prostych błędów przy 9-punktowym przewadze spowodowało jednak, że gospodarze doprowadzili do remisu i do rozstrzygnięcia meczu konieczna była dogrywka.

 

To już druga dogrywka naszego zespołu w tym sezonie i druga wygrana! Mecz w napięciu trzymał do ostatniego gwizdka, ale nasi zawodnicy zachowali więcej zimnej krwi i sprawili dużą niespodziankę wygrywając na trudnym terenie UKS De La Salle.

 

Wielkie gratulacje dla całego zespołu oraz dzielnie dopingujących nas z trybun rodziców naszych zawodników! :)

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Tags:

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved