Lwy U12 wygrywają z Asseco Junior.

March 9, 2016

Lwy U12 rozpoczęły w dniu dzisiejszym w Gdyni rywalizację w finale B z drużyną Asseco Gdynia.

Wygraliśmy 61:39 co na pewno cieszy, gdyż jest to siódme zwycięstwo w ostatnich ośmiu spotkaniach zespołu, ale styl pozostawia niestety wiele do życzenia.

Nasi zawodnicy byli rozkojarzeni nie trafiając wielu prostych rzutów spod samego kosza. O ile do przerwy nasza obrona funkcjonowała bardzo dobrze (strata zaledwie 13 punktów w 20 minut), to już w drugiej nawet w tym elemencie nie byliśmy zespołem, który gra tak jak nas do tego przyzwyczaił.

Mieliśmy przebłyski bardzo dobrych i zespołowych akcji zarówno w defensywie jak i w ataku, ale były to pojedyncze sytuacje, a drużyna poprzednimi spotkaniami zawiesiła wysoko poprzeczkę co do jakości swojej gry.

Gratulujemy chłopcom, iż mimo słabszej postawy odnieśli zwycięstwo.

Teraz mamy czas na regenerację i dwa treningi na przygotowanie się do sobotniego starcia z Sharks Gdynia (Chełm, ul. Dragana 2, godz. 15.30).