Udany weekend MLG!

March 12, 2016

 W sobotę notujemy dwa zwycięstwa ligowych zespołów MLG.

 

Jako pierwsze wygrywają Lwice U13, które bardzo pewnie pokonują zespół Jedynki Lębork 79:22. 

 

W ślady starszych koleżanek poszły też Lwy U12, które wysoko prowadząc po III kwartach pozwoliły sobie na rozprężenie w ostatniej odsłonie pokonując ostatecznie Sharks Gdynia 59:45 i odnosząc 8 zwycięstwo w ostatnich dziewięciu spotkaniach.

 

W niedzielę Lwice U13 podtrzymują dobrą passę naszych drużyn, podejmując na własnym parkiecie zespół GTS Karol Rotmanka. Pierwszy raz w obecnych rozgrywkach trenerzy mieli do dyspozycji wszystkie zawodniczki. Mecz zaczął się dla nas najlepiej, jak tylko mógł. Świetna obrona i mądre decyzje w ataku pozwoliły nam wygrać pierwszą kwartę 20-15. Dalsza część to niesamowite emocje i świetne widowisko. Lwice mimo naporu drużyny przyjezdnej nie oddały prowadzenia do końca meczu i ostatecznie zwyciężyły 76-63. Śmiało można powiedzieć, że był to najlepszy mecz w sezonie naszego zespołu. Dziewczyny zostawiły na parkiecie dzisiaj serce, co przełożyło się na wynik końcowy. Gratulujemy zawodniczkom zwycięstwa!

 

Gratulujemy naszym drużynom!

 

Sport Stacja gościła w sobotę blisko sześćdziesięciu uczestników IV turnieju tegorocznej edycji Kompas Małej Ligi 3x3. Tradycyjnie już podczas zabawy dopisywała świetna atmosfera. Sportowa rywalizacja, dużo uśmiechu dzieci, a więc dwa główne cele rozgrywek dla najmłodszych po raz kolejny spełnione z czego się bardzo cieszymy i już nie możemy się doczekać piątego turnieju.

 

Widzimy się w kwietniu!

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved