Kolejny weekend za nami.

March 21, 2016

 

Ligowy weekend zaczynamy bardzo dobrze :)


Lwice U12 wygrywają w Gdyni z GTK 46:25!

 

Lwice U13 pokonują SKS Starogard Gdański 60:51!

 

Lwice U13 po świetnym meczu przed tygodniem i zwycięstwie nad drużyną z Rotmanki, przystąpiły do dzisiejszego meczu z postanowieniem podtrzymania serii zwycięstw. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół ze Starogardu Gdańskiego. Nasze zawodniczki od początku narzuciły swój styl gry i szybko wyszły na prowadzenie, którego nie oddały do końca meczu. Mimo naporu rywalek udało nam się utrzymać korzystny dla nas wynik. Był to niestety zarazem już ostatnie spotkanie naszych podopiecznych w tym sezonie. Sezon kończymy z bilansem 5 zwycięstw i 9 porażek, co daje nam szóste miejsce w tabeli końcowej. Pełni optymizmu czekamy już na kolejne rozgrywki i jeszcze lepsze wyniki!

 

W niedzielę dnia ostatni mecz w sezonie rozegrały Lwice U14.

Niestety mecz z zespołem ze Starogardu nie należał do udanych. Nasz zespół przegrał 63-71 po niezwykle emocjonującym i zaciętym spotkaniu. Gra momentami mogła się podobać, jednak proste straty i słaba obrona w końcowej części zaważyły na końcowym wyniku

Sezon kończymy z niezbyt korzystnym dla nas bilansem, 2 zwycięstw i 12 porażek. Od wtorku wracamy do treningów w oczekiwaniu na kolejny sezon.

 

Nasze Lwice U11 dopiero rozpoczynające przygodę z koszykówką rozegrały w dniu dzisiejszym trzy spotkania ligowe ulegając Siódemce Sopot 6:62, UKS Kielno 15:16 oraz gospodyniom ze Straszyna 15:38.

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved