Lwy U13 zakończyły sezon.

April 7, 2016

Nasi młodzicy U13 dzisiejszym meczem w Wejherowie zakończyli sezon ligowy 2015/2016.

Przegraliśmy co prawda 68:80, ale zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Było dużo poświęcenia, zespołowości i bardzo dobrze konstruowanych szybkich ataków.

Dzisiaj nie wystarczyło to na świetnie dysponowany zespół gospodarzy, który już do przerwy zaliczył 8 celnych rzutów za trzy punkty (w całym meczu 10 celnych rzutów zza linii 6,75), ale pokazało nam, że potrafimy grać w koszykówkę i robimy to coraz lepiej.

 

Zakończony właśnie sezon dał nam dużo radości. Po minionym, pełnym nauki, kiedy zespół był dopiero budowany i kiedy doznawaliśmy wysokich porażek, obecny pokazał że skutecznie gonimy resztę ligi. Bardzo dobra postawa naszego zespołu w meczach z silnymi rywalami jak Jedynka Pelplin, Basket Kwidzyn, De La Salle Gdańsk, czy nasz dzisiejszy przeciwnik, Ósemka Wejherowo pokazuje nam, że zespół się sukcesywnie rozwija.

 

Nie wiemy jak będzie wyglądał nasz przyszły sezon pod względem wyników, ale gwarantujemy że będziemy pracować najlepiej jak potrafimy, żeby robić dalsze postępy i grać lepiej niż dotychczas :)

 

Brawo Panowie! To był dobry rok!

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Tags:

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved