Lwy po kolejnym weekendzie ligowym.

April 10, 2016

Sobota:

 

Lwy U12 zwycięskim meczem z Sharks w Gdyni wygrywają finał B i zajmują 7. miejsce na Pomorzu!

 

Druga część sezonu w wykonaniu naszego zespołu była rewelacyjna, co pozwoliło osiągnąć bilans 11 zwycięstw przy 5 porażkach w tegorocznych rozgrywkach (dziesięć wygranych w ostatnich jedenastu meczach). Najważniejsze jednak dla trenerów są gołym okiem widoczne postępy zarówno w grze pojedynczych zawodników jak i całego zespołu.

 

Brawo chłopcy! To był bardzo dobry sezon!

 

Niedziela:

 

Nasze Lwy U11 wróciły ze Słupska, gdzie odbył się pierwszy turniej finału A. W ostatnim etapie rozgrywek rywalizuje ze sobą sześć najlepszych zespołów z całego Pomorza.

 

Nasi chłopcy w pierwszym meczu walczyli z drużyną gospodarzy. Po pierwszej, wygranej różnicą dwóch punktów kwarcie, w drugiej zespół Czarnych zagrał fenomenalnie wygrywając zdecydowanie ten fragment gry, co ostatecznie zdecydowało o wyniku meczu i naszej porażce.

 

Drugie spotkanie to potyczka z Ósemką Wejherowo. Świetny mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Niestety w drugiej połowie musieliśmy radzić sobie bez Kamila Gałązkiewicza, który doznał urazu ręki, a trzy z ostatnich czterech minut także bez rozgrywającego świetne zawody Dawida Książka, który miał opatrywaną ranę. Pomimo tego rewelacyjnie walczyliśmy do ostatniego gwizdka. Szczęście w końcówce meczu uśmiechnęło się do naszych rywali, którzy ostatecznie wygrali 47:43.

 

Wracamy bez zwycięstwa, ale po dwóch dobrych meczach. W drugim z nich wynik mógł być równie dobrze odwrotny, a takie spotkania dają najwięcej nauki zawodnikom.

 

Teraz wyciągamy wnioski, za tydzień wybieramy się na turniej do Bydgoszczy, a za dwa tygodnie kończymy sezon ligowy ostatnim turniejem finału A, który odbędzie się w Sopocie.

 

 

Rozgrywające swoje spotkanie w Gdańsku, Lwice U12 uległy wysoko drużynie Tropsa Kartuzy, kończąc sezon ligowy na czwartej pozycji.

#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved