Lwy U11 na 4. miejscu na Pomorzu!

April 24, 2016

 

Lwy U11 jako ostatnia kategoria wiekowa w naszym klubie, zakończyły w dniu dzisiejszym sezon ligowy 2015/2016. I to jak!

 

Co prawda pierwszy mecz z mistrzami Pomorza z Sopotu przegraliśmy, ale na pewno nie mamy czego się wstydzić. Walczyliśmy o każdą piłkę stwarzając rywalom dużo problemów swoją twarda obroną. W ataku potrafiliśmy wypracować sobie dużo dobrych pozycji rzutowych, ale niestety piłka nie zawsze chciała wpadać do kosza :)

 

W drugim meczu, którego stawką było czwarte miejsce w rozgrywkach pokonaliśmy po zaciętym boju Asseco Gdynia! Bardzo dobry mecz zarówno w obronie jak i ataku. Bardzo dużo walki o piłkę i bardzo ciekawy mecz dla licznie zgromadzonej publiczności. Ostatecznie w nerwowej końcówce zachowaliśmy więcej zimnej krwi i wygraliśmy trudne spotkanie.

 

W sezonie zajmujemy ostatecznie 4. miejsce na Pomorzu. Mając na uwadze, że w lidze udział brało aż 15 zespołów, a od brązowego medalu dzieliły nas zaledwie cztery małe punkty, bo taką różnicą (43:47) ulegliśmy drużynie Ósemki Wejherowo, całej drużynie należą się wielkie brawa!

 

To był świetny sezon Chłopcy!

 

Osobne podziękowania należą się rodzicom naszych zawodników, którzy dzielnie wspierali nas na halach całego Pomorza.

Dziękujemy za wsparcie i doping!

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved