Projekt GKK HANZA na start!

May 17, 2016

Już w najbliższy czwartek, sześciu naszych zawodników z rocznika 2003, Jędrzej Burzyński, Wiktor Krużyński, Dominique Nabayaogo, Adam Polsakiewicz, Oskar Stempiński i Jakub Szymański na zaproszenie klubu UKS De La Salle (który otrzymał kwalifikację na udział w turnieju), wyjeżdża na silnie obsadzony turniej Radom Basket Cup.

 

Tydzień później, trzech naszych zawodników z rocznika 2004, Mikołaj Wrzeszcz, Tymon Michałowski i Jakub Głuszek wystąpią z kolei w połączonych siłach z zawodnikami UKS De La Salle oraz Meduzy Gdańsk, na kto wie czy nie jeszcze mocniejszym turnieju w Szczecinie.

 

Oba wyjazdy są efektem nawiązania ścisłej współpracy trzech gdańskich klubów szkolących dzieci i młodzież (De La Salle, Meduza, Młode Lwy) mającym na celu dać szanse na jak najlepszy rozwój sportowy naszym zawodnikom.

 

Projekt pt. Gdański Klub Koszykówki 'Hanza' był długo konsultowany między zainteresowanymi stronami i wierzymy, że jego działalność, która właśnie się oficjalnie rozpoczyna przyniesie oczekiwany efekt.

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved