Dziękujemy!

June 27, 2016

 

Gdańska Szkoła Koszykówki ‘Młode Lwy’ zakończyła właśnie czwarty sezon swojej działalności.

 

Większość zakładanych planów sportowych jak i organizacyjnych na ten rok, została zrealizowana. Bardzo cieszymy się z rozwijającej się w klubie kadry zawodniczej, która liczy już ponad 120 dzieci, trenerskiej oraz zmian organizacyjnych, które zapewniają nam spójność szkolenia. Mamy nadzieję, że to wszystko pozwoli na jeszcze bardziej efektywny rozwijanie naszych zawodniczek i zawodników.

 

Nasze plany nie mogłyby być jednak realizowane bez wciąż rozwijającej się współpracy z placówkami szkolnymi (SP nr 8, 50 oraz 61, Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sokrates, Pani Małgorzata Kwiatkowska z SP nr 46), którym dziękujemy za przychylność, zaufanie i wspieranie naszych działań.

 

Ogromne podziękowania należą się także spółce STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi, spółce DCT Gdańsk, Fundacji Lotos, Klinice Reha Sport, osobom zarządzającym obiektem sportowym Sportstacja, firmie Kompas, Gminie Miasta Gdańska oraz Panu Tomaszowi Wilk za wydatne wspieranie naszych projektów skierowanych do dzieci i młodzieży.

 

Osobne podziękowania należą się Rodzicom nasz Lwic i Lwów bez których wsparcia i zaangażowania, nasza praca nie znalazłaby swoich odbiorców.

Wszystkim ‪#‎razem‬ i każdemu z osobna serdecznie dziękujemy za kolejny sezon!

 

Do zobaczenia we wrześniu! :)

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved