DLS Cup - dzień II

September 23, 2016

Drugi mecz turniejowy nasze Lwy U13 zagrały z Ósemką Wejherowo. Mecz od początku trzymał wszystkich zgromadzonych w dużym napięciu.

Walka jaka toczyła się na parkiecie między młodymi zawodnikami była niezwykle zażarta od pierwszej do ostatniej minuty, a całe spotkanie można śmiało określić meczem obrony.

Do przerwy na tablicy wyników mieliśmy remis 16:16. Trzecie kwarta też była niezwykle wyrównana, a po 30 minutach prowadziliśmy ledwie dwoma punktami.

Ostatnie 10 minut gry to jednak świetna gra naszego zespołu, który obok twardej obrony przynoszącej dużo korzyści, bardzo mądrze grał także w ataku.

Realizacja założeń trenerów, świetna chemia w zespole dały dzisiaj drużynowy sukces. Ostateczny wynik 37:26 bardzo nas cieszy, ale najbardziej cieszy nas fakt, że chłopcy znajdują radość z gry w obronie.

Jutro kolejne mecze. O godzinie 12.45 gramy z Meduzą Gdańsk, a o 15.45 z drużyną z Białołęki.

Zapraszamy na SP nr 27 przy ul. Srebrniki.