DLS Cup - dzień III.

September 24, 2016

W trzecim dniu zmagań na turnieju De La Salle Cup nasi podopieczni U13 rozegrali dwa kolejne mecze. Z Meduzą Gdańsk oraz UKS Białołęka.

 

Pierwszy mecz z rywalami zza miedzy nie układał się od początku po naszej myśli. Chłopcy popełniali dużo strat grając chaotycznie w ataku przez co nasza skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Mimo niepowodzeń po atakowanej stronie boiska chłopcy cały czas walczyli w obronie, dzięki czemu do końca trzeciej kwarty był to mecz punkt za punkt.

Na ostatnią odsłonę spotkania nasi zawodnicy wyszli niezwykle zmotywowani. Zaatakowali jeszcze mocniej w obronie, co uruchomiło szybkie ataki i dzięki temu pojawiły się szanse na łatwe punkty. Dwa celne rzuty za trzy punkty oraz konsekwentna i inteligentna gra w ataku dała nam cenne zwycięstwo, a cały mecz zakończył się wynikiem 37-21 dla Lwów U13.

 

Ponownie na pochwałę zasługuje gra w obronie naszych podopiecznych. Zagrali z niezwykłą determinacją i wolą walki.

 

W drugim spotkaniu podejmowaliśmy bardzo silny zespół UKS Białołęka. Nasi zawodnicy źle weszli w ten mecz i po prostych błędach zespół z Białołęki szybko zbudował przewagę, którą utrzymał przez cały mecz. Chłopcy mieli problemy z wysoką obroną zawodników UKS-u, która utrudniła naszym graczom wyprowadzenie piłki z własnej połowy.

 

Mimo porażki 23-58 Lwom nie można odmówić woli walki i serca jakie włożyli w ten mecz. Dzisiejsze mecze chłopcy zagrali mecze w zaledwie 10-osobowym składzie poprzez kontuzje kilku zawodników.

 

Jutro o godz. 9.30 gramy z gospodarzami imprezy, drużyną De La Salle Gdańsk.

 

#Razem #Proces  

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved