Lwy ze srebrem w DLS Cup!

September 25, 2016

Dzisiejszym meczem derbowym z drużyną De La Salle, nasze Lwy U13 zakończyły turniej, który rozgrywany był od czwartku.

 

Przed meczem zaczęły piętrzyć się nam problemy kadrowe. Wyjazdy, kontuzje i choroby sprawiły, że do meczu przystąpiliśmy w zaledwie 9 zawodników grając bez kilku ważnych graczy.

 

Chłopcy zagrali jednak ponownie świetnie w obronie, która okazała się kluczem do ostatecznego triumfu. Zwycięstwo 66:56 to zasługa całego zespołu. Twarda obrona, konsekwencja, zespołowa gra w ataku sprawiły, że mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa, które dało nam drugie miejsce w turnieju.

 

Szkoleniowo trenerzy zespołu turniej uznali za bardzo wartościowy. Mecze z mocnymi przeciwnikami dodały chłopcom pewności siebie i doświadczenia, które wierzymy, że zaprocentuje w sezonie ligowym.

 

Na uwagę zasługuje też fakt debiutu na ligowych parkietach 7-letniego Filipa Ochocińskiego, który zagrał w dzisiejszym meczu ponad 15 minut i zdobył 2 punkty!

 

Pod nieobecność kapitana zespołu, nagrodę za II miejsce w turnieju (dyplom + voucher na mecz Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra), odebrał Jędrzej Nasiadka.

Turnieje to także nagrody indywidualne.  Najlepszym graczem naszego zespołu wybrano Dawida Książka (rocznik 2005), a najlepszym zawodnikiem Pomorza został Maks Greszkiewicz, który zagrał świetny turniej.

 

 

 

Gratulujemy całej drużynie sukcesu i już czekamy na pierwszy mecz ligowy, który już za tydzień w Gdyni!

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved