W niedzielę 1:1.

January 24, 2016

 

Lwy U13 w przedostatnim meczu sezonu zasadniczego podejmowały zespół Bryzy Pruszcz Gdański. W pierwszej rundzie mieliśmy niesamowitą dawkę emocji w rywalizacji naszych drużyn, a mecz zakończył się dopiero po dogrywce.

 

Dzisiaj, Lwom od początku meczu udało się nadać swój rytm gry. Zwycięstwo nie było łatwe, ale zaliczka z pierwszej kwarty stopniowo się powiększała, co ostatecznie dało nam końcowe zwycięstwo 51:35. Duże brawa należą się drużynie za zespołową obronę, gdzie chłopcy pomagali sobie wzajemnie. Mogło też się podobać kilka akcji w szybkim ataku, ale generalnie nasza ofensywa powinna być już skuteczniejsza.

 

Gratulujemy wygranej i odczarowania własnego parkietu, na którym wygraliśmy w U13 po raz pierwszy w tym sezonie! smile emoticon

 

Lwice U12 udały się dzisiaj na mecz do Kartuz. Dziewczynki, po dwóch zwycięstwach z rzędu w ostatnich meczach, dzisiaj osłabione brakiem kilku zawodniczek nie sprostały gospodyniom i musiały uznać ich wyższość. Za dwa tygodnie nasze dziewczyny podejmują drużynę Siódemki Sopot.

 

‪#‎Razem‬ ‪#‎Proces‬

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved