Wraca Mała Liga 3x3!

October 12, 2016

 

Wracamy z cieszącą się w minionym sezonie bardzo dużą popularnością Małą Ligą 3x3.

 

Tegoroczna edycja, której organizatorem jest Gdański Klub Koszykówki Hanza Gdańsk przeznaczona jest dla chłopców w kategorii wiekowej U11 (2006 i młodsi), a jej celem nadrzędnym pozostaje dobra zabawa i zdrowy tryb życia jej uczestników.

 

Startujemy już 23 października o godz. 12.30 i podczas 2-godzinnego spotkania w hali UKS De La Salle przy ul. Słowackiego 101 rozegramy pierwsze pojedynki najmłodszych koszykarzy.

 

Udział w turnieju wiąże się z koniecznością wniesienia opłaty w wysokości 5 zł. od uczestnika danego turnieju bezpośrednio u organizatora podczas zapisów.

 

Pierwsza odsłona tegorocznej edycji HANZY MAŁEJ LIGI 3x3 skierowana jest do dzieci uprawiających koszykówkę w klubach tworzących Gdański Klub Koszykówki HANZA, tj. Meduzy Gdańsk, De La Salle Gdańsk oraz naszego klubu jak i uczniów uczęszczających na zajęcia koszykówki w szkołach, z którymi nasze kluby współpracują, ale już niebawem planujemy skierować zaproszenia do kolejnych klubów chcących włączyć się do wspólnej zabawy dla najmłodszych adeptów koszykówki.

 

Najmłodszych zapraszamy serdecznie do udziału w naszej zabawie, a tych nieco starszych do kibicowania! :)

 

#Razem #Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved