Lwy U13 z pierwszą porażką na koncie.

October 23, 2016

Nasze, dotąd niepokonane Lwy U13 podejmowały w dniu dzisiejszym drużynę SKS Starogard Gdański.

Po pierwszych pięciu minutach, kiedy na tablicy widniał wynik 6:6 wydawało się, że mecz do końca będzie bardzo zacięty. Niestety, kilka prostych błędów w kolejnych minutach, spowodowanych złymi podaniami naszych zawodników i łatwymi punktami gości po kontratakach, spowodowały że goście do przerwy prowadzili różnicą jedenastu punktów. W III kwarcie obraz gry się nie zmienił i Starogardzianie napędzani przez duet Toczek - Miecznikowski powiększyli przewagę do 16 punktów.

W czwartej kwarcie zagraliśmy odważniej w ataku (pojedynki 1x1) oraz skuteczniej w obronie i ostatnia odsłona zakończyła się wynikiem 8:8.

Całe spotkanie przegrywamy 31:47. Nasz zespół zagrał dzisiaj słabsze spotkanie w szczególności w ataku, gdzie nie udawało nam się dochodzić do pozycji rzutowych, przez co stwarzaliśmy sobie mniej szans na gonienie rywala mimo skutecznej obrony i wymuszaniu strat naszych gości.

Od wtorku trenujemy dalej i już 8 stycznia postaramy się zrewanżować naszym dzisiejszym gościom na ich terenie.