Lwy U13 przegrywają po horrorze.

October 28, 2016

Nasze Lwy  U13 przegrywają po niezwykle emocjonującym meczu z Gdańską Meduzą 54:53.

Początek meczu ułożył się dla nas idealnie. Prowadziliśmy 9:0, ale od tego momentu oddaliśmy inicjatywę gospodarzom, którzy doprowadzili do remisu 18:18 i odtąd był to mecz punkt za punkt.

Do przerwy przegrywamy różnicą 3 punktów, ale trzecią kwartę gramy świetnie i w czwartej prowadzimy już 13 punktami. Niestety, w dalszej części to gospodarze zdobywają osiem punktów z rzędu i mecz zaczyna się od nowa.

W końcówce popełniamy zbyt wiele błędów i zawodnicy Meduzy wychodzą na pierwsze prowadzenie w meczu na 18 sekund przed jego zakończeniem. Piłka jest w naszym posiadaniu, ale nie potrafimy zdobyć punktów popełniając dwie proste straty. Mecz kończy się 1-punktowym zwycięstwem gospodarzy.

To było świetne spotkanie. Oba zespoły walczyły przez 40 minut, a o wyniku zdecydowały szczegóły i do końca nie znaliśmy zwycięzców.

Gratulujemy gospodarzom wygranej, a naszym chłopcom gratulujemy świetnej postawy i walki do ostatniego gwizdka!