Ambitne Lwy ulegają liderowi.

November 5, 2016

Zespół Lwów U14 udał się dzisiaj na arcytrudne spotkanie do Słupska. Gospodarze dzisiejszego spotkania są liderami rozgrywek, a najmniejsza różnica punktów jaką dotąd wygrali wyniosła 60 punktów.

Od początku meczu graliśmy bardzo ambitnie. Doceniając klasę rywala i musząc uznać bardzo zdecydowaną wyższość gospodarzy jeżeli chodzi o warunki fizyczne, walczyliśmy jak równy z równym walcząc o każdą piłkę i grając odważnie w ataku.

Drużyna Czarnych Słupsk mimo dobrej naszej gry zdobyła nieznaczną przewagę, którą powiększyli w drugiej kwarcie. Do przerwy przegrywamy różnicą 20 punktów grając fajne zawody.

Trzecia kwarta była jednak najsłabszą odsłoną w naszym wykonaniu. Chwilowe dekoncentracji, kilka łatwych punktów gospodarzy po kontratakach i wynik zrobił się trochę mniej korzystny.

W ostatniej odsłonie meczu gramy jednak ponownie dobrze remisując w tej kwarcie 19:19 i grając bardzo dobrze, ambitnie i zespołowo.

Ostatecznie ulegamy liderowi rozgrywek 87:46, ale paradoksalnie gramy po meczu z Ósemką Wejherowo, drugie naprawdę dobre spotkanie.  Fizycznie nie byliśmy w stanie na równi rywalizować z drużyną Czarnych, ale pod względem waleczności i zespołowości nadrabialiśmy swoje niedostatki, za co drużynie należą się wielkie brawa.