Lwy U13 wygrywają z Jedynką Pelplin!

November 6, 2016

Zespół Lwów U12 po jednopunktowej porażce z Meduzą Gdańsk, był bardzo zdeterminowany, by w dniu dzisiejszym zagrać dobre spotkanie.

Być może duże chęci sprawiły, że zabrakło nam na początku dzisiejszego spotkania nieco luzu. Chłopcy grali zupełnie inaczej niż dotąd z czego korzystali nasi goście obejmując prowadzenie.

W dalszej części gry chłopcy łapali pomału swój rytm i I kwartę kończymy wynikiem 16:10. W drugiej obraz gry niewiele się zmienia. Punkty zdobywamy z trudem, a nasza obrona nie funkcjonuje najlepiej. Pomimo tego powiększamy przewagę i na przerwę schodzimy z 12-punktowym prowadzeniem.

Trzecią kwartę gramy już tak jak planowaliśmy. Twardo w obronie, szybko i skutecznie w ataku, gdzie widać bardzo dużą zespołowość i do swojej przewagi dokładamy kolejne 10 punktów.

Ostatecznie mecz kończy się wygraną Lwów 72:53. Sam mecz mogliśmy zagrać na pewno lepiej, ale pomimo że gra nie układała się tak jakbyśmy sobie życzyli cieszy, że odnieśliśmy pewne zwycięstwo.