Pewna wygrana Lwów U12.

November 19, 2016

Lwy U12 po czwartkowej porażce z drużyną Asseco Gdynia, w dniu dzisiejszym w pojedynku derbowym podejmowały zespół Korsarza Gdańsk. 

 

Nasz zespół zagrał świetne spotkanie, od samego początku dyktując swoje warunki, grając twardo i skutecznie, wykorzystując głownie szybkie ataki.

 

Prowadząc do przerwy 50:12, po przerwie trenerzy zespołu stosując równą rotację zawodników do ostatniego gwizdka meczu egzekwowali nowe pomysły, nad którymi pracowaliśmy na ostatnich treningach, a ciężar gry mieli okazję wziąć na siebie młodsi zawodnicy, którzy występują w naszej drużynie U12.

 

Wszyscy zagrali bardzo dobrze, realizując przedmeczowe założenia. Cieszy bardzo zespołowa gra naszych zawodników, którzy wzajemnie szukali się na boisku korzystając z okazji podań do lepiej ustawionych kolegów. 

 

Gratulujemy dobrej postawy i już czekamy na wtorkowy pojedynek zespołu z Basketem Kwidzyn.

 

#Razem #Proces

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved