Temat lekcji: Jak przegrać wygrany mecz.

November 19, 2016

Nasze Lwy U14 zapamiętają dzisiejszy mecz na długo. Podejmując młodszą, ale świetnie grającą w tym sezonie drużynę Siódemki Trefla Sopot (wicelider tabeli),  od początku zdominowaliśmy mecz.

 

Wykorzystując swoją przewagę fizyczną nad młodszymi kolegami z Sopotu, Lwy grały bardzo dobrze w obronie oraz skutecznie i zespołowo w ataku. Od początku też udawało się budować przewagę, która do przerwy wynosiła 12 punktów, a w 28 minucie została powiększona do aż 24 punktów.

 

I w tym momencie wszystko co nam wychodziło, przestało działać, a wszystko co dotąd nie wychodziło naszym gościom, zaczęło się udawać. My nie potrafiliśmy wykorzystać dobrych pozycji rzutowych, a Sopocianie nabierali wiatru w żagle trafiając kolejne rzuty. Po III kwarcie jednak nadal prowadziliśmy różnicą 14 punktów. Obraz gry w ostatnich 10 minutach się niestety nie zmienił i ambitnie grający zawodnicy Siódemki Trefla trafiając między innymi cztery rzuty za 3 punkty, na dwie minuty przed końcem dogonili nasz zespół i nie zadowalając się tym, w ostatnie 120 sekund wypracowali jeszcze 9-punktową przewagę jaką ostatecznie wygrali całe dzisiejsze spotkanie, udzielając nam lekcji iż każdy mecz trwa 40 minut i bez względu na wynik, gra się do końca walcząc o każdą piłkę i jak najkorzystniejszy wynik.

 

Gratulujemy świetnej postawy drużynie z Sopotu, a my uczymy się dalej i czekamy na pierwsze zwycięstwo w sezonie!

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved