Lwy U13 wysoko przegrywają w Słupsku.

November 20, 2016

Niestety wracamy ze Słupska w bardzo złych nastrojach po wysokiej wjazdowej przegranej z liderem naszej ligi, Czarnymi Słupsk.

Początek meczu pokazał, że potrafimy grać w koszykówkę i realizować założenia, co spowodowało, że po pierwszych 5 minutach wygrywaliśmy 9-8. Jednak to co stało się później to już pokaz siły i umiejętności gospodarzy, którzy skutecznie wykorzystywali nasze błędy w ataku jak i obronie.

Niestety z kolejnymi minutami meczu, chłopcom opadał również zapał i chęć do walki, czego nie możemy niczym usprawiedliwić.

Jest to kolejna cenna lekcja dla chłopców jak i trenerów, która wierzymy, że zaprocentuje w przyszłości.

O dzisiejszej bardzo wysokiej porażce zapominamy tuż po wyciągnięciu wniosków i wracamy do pracy przygotowując się do następnych spotkań!