Lwy U11 po pierwszym turnieju ligowym!

February 4, 2017

Lwy U11 rozegrały w dniu dzisiejszym swój pierwszy mecz ligowy w życiu. W turniej, którego organizatorem był nasz klub wystąpiło 14 naszych chłopców, z czego jedynie sześciu było z rocznika 2006. Pozostali nasi zawodnicy to chłopcy urodzeni w latach 2007 - 2009.

 

W pierwszym meczu dzisiejszego turnieju U11, Młode Lwy po prawdziwym horrorze, musząc odrabiać już 15-punktową stratę, ostatecznie wygrywają w derbowym pojedynku z De La Salle Gdańsk 51:48! To było niesamowite spotkanie, z niespotykaną dawką emocji. Obie drużyny świetnie walczyły na parkiecie. Ostatecznie górą okazali się nasi chłopcy, którzy bardzo dobra grą w II połowie sumiennie odrabiali straty i ostatecznie przechylili szalę na swoją stronę. 

 

W trzecim meczu turnieju Młode Lwy ulegają Ósemce Wejherowo 32:47. Nie do zatrzymania był zawodnik Ósemki - Cezary Zabrocki, który dla drużyny gości zdobył ... 45 punktów!!! Mimo dzielnej walki naszych zawodników i prowadzenia w meczu po III kwarcie, nie udało nam się wygrać meczu. Cieszy nas jednak niesamowita walka naszych zawodników, którzy do końca spotkania walczyli o zmniejszenie rozmiarów porażki.

 

W pozostałych meczach turnieju, Czarni Słupsk pokonują 60:7 Asseco Junior Gdynia oraz 33:18 De La Salle Gdańsk.

W ostatnim meczu turnieju Ósemka Wejherowo pokonała Asseco Gdynia 37:11.

 

25. lutego kolejny turniej, który odbędzie się w Wejherowie. Naszymi rywalami będą tam zespoły Czarnych Słupsk oraz Asseco Gdynia. Po tym turnieju zespoły rozpoczną rywalizację w dywizjach, które zostaną utworzone na bazie wyników uzyskanych w grupach preeliminacyjnych.

 

Galeria z turnieju

 

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved