Lwy U11 po drugim turnieju.

February 25, 2017

Nasze Lwy U11 rozegrały w dniu dzisiejszym drugi turniej ligowy w ramach grupy preeliminacyjnej.

 

Rozpoczęliśmy od spotkania z Asseco Gdynia, które od pierwszego gwizdka układało się po naszej myśli, a skuteczna gra zespołu pozwalała budować sukcesywnie bezpieczną przewagę punktową. W dalszej części meczu szlify zbierali chłopcy, którzy od niedawna trenują koszykówkę w naszym klubie. Gra całego zespołu, którą cechowała niesamowita waleczność pozwoliła na zwycięstwo 52:20.

 

W drugim meczu rywalizowaliśmy z silnym zespołem Czarnych Słupsk. Początek tym razem należał do zespołu naszych rywali, którzy wypracowali 20-punktową przewagę, ale nasze Lwy się nie poddały i doprowadziły do wielkich emocji w ostatniej części gry. Ostatecznie drużyny ze Słupska nie udało się dogonić, ale przewagę zniwelowaliśmy na koniec spotkania do zaledwie 8 punktów (62:70).

 

To był wspaniały pokaz walki i hartu ducha naszych najmłodszych adeptów, którzy dzielnie walczyli z faworyzowanym rywalem. Do ostatniego gwizdka chłopcy walczyli o jak najlepszy rezultat, a po meczu wspólnie mogli cieszyć się z bardzo dobrego występu w dzisiejszym turnieju.

 

Ostatecznie z bilansem 2-2 zajęliśmy trzecie miejsce w grupie, dzięki czemu zakwalifikowaliśmy się do gry w dywizji C (istnieją dywizje od A do E), w której od 18 marca walczyć będziemy o awans do najlepszej szóstki zespołów na Pomorzu!

 

Gratulacje chłopcy! 

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved