Dobry mecz Lwów U13 w finale A.

March 18, 2017

Lwy U13 udały się dzisiaj do Kolbud, gdzie meczem z miejscową Bryzą - aktualnym wiceliderem tabeli, rozpoczęły rundę rewanżową finału A.

Po wysokiej porażce na własnym parkiecie, w dniu dzisiejszym oglądaliśmy zupełnie inny zespół Lwów. Świetna obrona, szybkie ataki, dzielenie się piłką i zaufanie do każdego z zawodników nawzajem powodowało, że po pierwszej kwarcie nasz zespół prowadził 20:15, utrzymując swoją przewagę także do przerwy spotkania.

W III kwarcie, gospodarze zmienili styl gry i wyszli nawet na 5-punktowe prowadzenie, które jednak szybko zniwelowaliśmy i po trzecie odsłonie remisowaliśmy z faworyzowanymi gospodarzami 52:52.

Niestety, czwarta odsłona spotkania po niefortunnym jej początku (8:0 dla Bryzy) sprawiła, że gra nie układała się nam tak jak wcześniej i to gospodarze odnieśli ostatecznie zwycięstwo 75:57, które mamy jednak wrażenie nie odzwierciedla przebiegu spotkania.

Wiemy za to na pewno, że mogliśmy wyjść z hali z podniesionymi głowami. Zagraliśmy świetne 30 minut spotkania sprawiając wiceliderowi mnóstwo problemów z forsowaniem naszej defensywy oraz obroną naszych zespołowych akcji, gdzie chłopcy każdym kolejnym podaniem znajdowali jeszcze lepiej ustawionych kolegów, którzy zdobywali łatwe punkty. Na uwagę zasługuje na pewno tez fakt, iż każdy z naszych zawodników wpisał się dzisiaj na listę strzelców.

Do końca sezonu pozostały nam do rozegrania dwa spotkania, w których będziemy walczyć tak jak w dzisiejszych trzech pierwszych kwartach spotkania w Kolbudach.