Odebrana szansa.

March 18, 2017

Niestety nie tak jak wszyscy oczekiwali (dwa dobre mecze rozegrane w sportowej atmosferze, które rozwiną zawodników), zakończył się dla naszych chłopców wyjazd na dzisiejszy turniej dywizji C do Kwidzyna.

 

Lwy U11 w pierwszym spotkaniu mierząc się z drużyną SKS Starogard Gdański kontrolowali przebieg spotkania i prowadząc od początku spotkania pokonali ostatecznie drużynę SKS 50:37.

 

W drugim meczu turnieju, gospodarze pokonali Starogardzian i w ostatnim spotkaniu dnia, mecz naszych Lwów z Basketem Kwidzyn miał zdecydować o awansie do dywizji B.

 

Niestety, po dyskusjach z arbitrem spotkania przez jednego z naszych rodziców oraz jego odmowie opuszczenia hali na prośbę sędziego i organizatora zawodów, chłopcom nie było dane rozstrzygnąć meczu na parkiecie, gdyż sędziowie (zgodnie z przepisami) zakończyli spotkanie po ... ledwie 11 rozegranych minutach.

 

Nie wiemy jakie będą konsekwencje zaistniałej sytuacji, ale bez względu na nie żal nam, iż nie mogliśmy zrobić nic by młodzi zawodnicy obu drużyn mogli rozegrać na parkiecie mecz, który dla wszystkich występujących w nim dzieci jest nagrodą za ciężką pracę wykonaną na treningach w trakcie sezonu. Dzisiaj szansa ta została im odebrana. Pozostaje nam wierzyć, iż sytuacja taka wydarzyła się po raz ostatni, do czego na pewno jako klub będziemy zdecydowanie dążyć.

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved