Lwy U12 z pierwszą porażką w finale B.

March 23, 2017

Lwy U12 w dniu dzisiejszym rozpoczęły rundę rewanżową w finale B. Gościliśmy drużynę Stolem Nowy Klincz, który w pierwszej kolejce wyraźnie pokonaliśmy na wyjeździe.

 

Dzisiejszy mecz od początku jednak był bardzo zacięty, a żadna z drużyn nie mogła osiągnąć wyraźniej przewagi punktowej. Druga kwarta, którą wyraźnie (17:8) wygrali nasi goście jak się okazało miała decydujący wpływ na końcowy rezultat.

 

Tyle razy ile goniliśmy naszych dzisiejszych rywali, ci znajdowali sposób na sforsowanie naszej obrony i zdobycie kolejnych punktów. 

 

Jeszcze w końcówce meczu, kiedy nasz zespół zniwelował przewagę do zaledwie 6 punktów i wydawało się, że wróciliśmy do gry drużyna z Nowego Klincza utrzymywała wynik i ostatecznie zwyciężyła 68:60.

 

Nie zabrakło dzisiaj naszych chłopcom chęci i woli walki. Dzielnie walczyli do ostatniego gwizdka sędziego o jak najlepszy rezultat. Mecz nie ułożył się po naszej myśli, ale nikt nie odbierze nam charakteru jaki pokazaliśmy na parkiecie.

 

To pierwsza porażka Lwów U12 w finale B. W sobotę, 1 kwietnia czeka nas w Pelplinie ostatnie spotkanie sezonu, w którym postaramy się rozegrać dobre zawody.


#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved