Lwy U12 po turnieju o Puchar Bałtyku!

June 11, 2017

Dzień 3.

 

Lwy U12 zmagania w turnieju o Puchar Bałtyku kończą z bilansem trzech zwycięstw i dwóch porażek oraz brązowymi medalami na szyjach!!

 

Dawid Popławski wybrany do piątki turnieju.
 

Wielkie brawa dla całego zespołu!!!

 

 

 

Dzień 2.

 

Drugi dzień turnieju o Puchar Bałtyku za nami. Po wczorajszej minimalnej porażce z Akademią Basketu Koszalin, dzisiaj rozegraliśmy kolejne trzy mecze.

Rozpoczęliśmy od rywalizacji z najsilniejszym chyba zespołem turnieju, drużyną Asseco Gdynia. Przez pierwsze 12 minut mecz toczył się punkt za punkt, ale w następne osiem nasi rywale prowadzeni przez Marcela Babińskiego wypracowali sobie 20-punktową przewagę dzięki czemu, mimo kilku zrywów naszego zespołu, pewnie kontrolowali w...ynik meczu wygrywając ostatecznie 60:30.

Po krótkiej przerwie czekał nas z kolei mecz z połączonymi siłami Korsarza Gdańsk i TMK Pomorze Tczew. I to było niesamowicie emocjonujące spotkanie. Od początku meczu prowadziliśmy. W pewnym momencie już nawet różnicą 11 punktów, ale gospodarze dzięki ambitniej grze i dobrej dyspozycji Igora Stolarza doprowadzili do nerwowej końcówki. Przy meczu toczącym się na wyniku remisowym, nasze Lwy nie straciły jednak swoich walorów i najpierw celną trójką Karola Ochocińskiego wyszli na 3-punktowe prowadzenie, a kiedy Korsarze zniwelowali jeszcze przewagę do jednego punktu, w trzech kolejnych akcjach nasi zawodnicy byli bardzo skuteczni w defensywie i ostatecznie odnieśli ważne, 1-punktowe zwycięstwo w derbach Gdańska!

 

Po wspólnym obiedzie, sobotę zakończyliśmy spotkaniem z TMK Pomorze Tczew. Chłopcy, uradowani zwycięstwem w poprzednim meczu zagrali bardzo odważnie i skutecznie dzięki czemu kontrolowali przebieg spotkania od początku do końca, wygrywając ostatecznie wysoką ilością punktów.

To był dobry dzień dla naszych zawodników. Kolejne trzy spotkania rozegrane w turnieju dają nam kolejną porcję doświadczenia i ogrania, co jest głównym celem takich imprez.

 

 

 

Dzień 1.

 

Pierwszy mecz turnieju o Puchar Bałtyku przegrywamy z Akademią Koszykówki 34:37.

Spotkanie od początku toczyło się punkt za punkt, choć to Koszalinianie cały czas prowadzili. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli do końca meczu, w samej końcówce niwelując przewagę do zaledwie 1 punktu. Ostatecznie ulegamy mistrzowi zachodniopomorskiego.

Trener jest bardzo zadowolony z zespołu. Chłopcy podejmowali bardzo dobre decyzje nad czym dużo ostatnio pracują na treningach. Z bardzo dobrą sk...utecznością wykonywaliśmy też rzuty wolne, co nas bardzo cieszy bo i w tym elemencie widać pracę wykonaną na treningach po zakończonych rozgrywkach ligowych.

Zabrakło niewiele, ale taki mecz, który przez 40 minut toczył się w niewielkiej przewadze punktowej przyniesie całej drużynie wiele dobrego i na pewno zaprocentuje w przyszłości.

 

 

 

 

 

Przejdź do fotorelacji --->>>

 

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved