Lwy zakończyły sezon 2016/2017!

June 22, 2017

Sezon 2016/2017 przechodzi do historii.

 

W dniu dzisiejszym z Młodymi Lwami oraz ich Rodzinami zakończyliśmy sezon ligowy 2016/2017. Piąty w historii naszego młodego klubu.

 

3-godzinna zabawa na parkiecie oprócz emocji sportowych przyniosła także wiele uśmiechu i radości, a my jesteśmy szczęśliwi że w tak miłej atmosferze i w tak licznym gronie (było nas łącznie niemal 100 osób) mogliśmy spędzić z Wami ten czas.

 

Turniej 3x3, konkurs rzutowy z 3 pozycji oraz gra w nokaut dla rodziców przyniosły niesamowite emocje sportowe. W przerwie zmagań na uczestników zabawy czekał skromny poczęstunek, a całą imprezę zakończyliśmy wręczeniem wielu wyróżnień. Każdy z zawodników otrzymał dyplom za ukończenie konkretnego etapu szkolenia. Specjalnym wyróżnieniom podlegało 11 naszych zawodników z frekwencją w całym sezonie przekraczającą 90%, a rocznik 2003, który zakończył szkolenie Młodego Lwa i od sierpnia będzie reprezentował nasz klub w barwach Hanzy Gdańsk został uhonorowany okolicznościowymi koszulkami, zaś rodzice chłopców pamiątkowymi ramkami, którymi chcieliśmy podziękować za owocną współpracę. 

 

Nasze zakończenie sezonu miało także szczytny cel, jakim była kolejna odsłona akcji społecznej naszego klubu pt. "Ofensywna Zbiórka". Tym razem zbieraliśmy środki finansowe na rzecz 12-letniego zawodnika UKS Nenufar Ełk - Brajana Mroczkowskiego, który uległ poważnemu wypadkowi i czeka go długa i kosztowna rehabilitacja. #LwiaRodzina uzbierała łącznie 485,33 zł., które jutro przekazane zostaną na specjalnie konto wspierające leczenie Brajana.

 

To był świetny sezon. Dziękujemy serdecznie za wspólne emocje, poświęcony czas, wyrozumiałość, wsparcie, konstruktywne uwagi, ale przede wszystkim za to, że jesteście z nami!

 

Dziękujemy!

 

Galeria z zakończenia sezonu MLG ----->>>

 

#Razem #Proces #LwiaRodzina #RazLewZawszeLew

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved