Zgrupowanie letnie 2017.

July 25, 2017

 

 

Wielkimi krokami zbliża się wyjazd naszych zespołów na zgrupowanie przygotowawcze do sezonu 2017/2018, a więc spieszymy z podaniem najważniejszych informacji.

 

1. Wyjazd na obóz autokarem będzie miał miejsce w dniu 6 sierpnia o godzinie 8.00 (zbiórka 7.45) z parkingu przy SP nr 27 (ul. Srebrniki 10). Powrót w to samo miejsce w dniu 15 sierpnia ok. godziny 17.00.

 

2. Powyższa data zbiórki przed wyjazdem jest także ostatnim momentem na dostarczenie trenerom wypełnionej i podpisanej karty uczestnika zgrupowania oraz sportowych badań lekarskich (lub w ostateczności zaświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w obozie w Mrzeżynie w dnia 6-15 sierpień 2017). Brak jakiegokolwiek z w/w dokumentów niestety uniemożliwia udział w zgrupowaniu!

 

3. Pozostałych do wniesienia opłat za udział dziecka w obozie należy dokonać przelewem na konto klubu nie później niż w dniu 3 sierpnia br. W wyjątkowych sytuacjach można dokonać opłaty gotówkowej u trenerów prowadzących chłopców w dniu wyjazdu.

 

 

Niezbędnik Młodego Lwa podczas letniego zgrupowania:

 

1. Dobry nastrój i chęć do nauki oraz dobrej zabawy :)

2. Maksymalna ilość sprzętu do trenowania (koszulki, spodenki, skarpetki, bielizna)

3. Obuwie do treningu na halę oraz na zewnątrz

4. Klapki

5. Dwa ręczniki (duży i mały)

6. Kurtka przeciwdeszczowa

7. Krem z odpowiednim filtrem, czapka lub inne nakrycie głowy oraz podstawowe leki

8. Leki (w przypadku przyjmowania na stałe) oraz kartkę z informacją o sposobie ich przyjmowania (prosimy o przekazanie trenerom)

9. Szczoteczka do zębów, pasta, płyn do kąpieli, szampon

10. Pozostałe rzeczy codziennego użytku

 

Wszystkich rodziców uprzejmie informujemy, iż codziennie o godzinie 22.00 telefony, tablety, komputery, konsole itp. w które zdecydujecie się Państwo wyposażyć dzieci (sugerujemy jedynie telefony), są składane w pokoju trenerów i zwracane dzieciom na drugi dzień rano po śniadaniu, by dzieci regenerowały się podczas snu, a jeśli już nie zdecydują się na spanie, by rozmawiały ze sobą bezpośrednio, a nie za pomocą messengera :)

 

Jednocześnie gorąco prosimy, by wesprzeć nasze starania o przekazywanie dzieciom jak ważne jest dla młodych sportowców zdrowe odżywianie i umiarkowane wyposażanie dzieci w słodycze, /chipsy i inne niezdrowe produkty odpadają całkowicie :)/. Informujemy także, iż zgodnie z zasadami obowiązującymi na poprzednich obozach, które większość rodziców akceptowała i pochwalała, trenerzy podczas zakupów w sklepach dopuszczają zakup przez dzieci owoców, wody i innych zdrowych produktów w dowolnych (rozsądnych) ilościach, zaś produktów niezdrowych raz na kilka dni w bardzo ograniczonej liczbie.

 

Dzieci mają zapewnioną wodę podczas treningów, pełne wyżywienie oraz bardzo dobrą opiekę (także pielęgniarki) i napięty harmonogram dnia :)

Ponadto obóz jak każda akcja szkoleniowa naszego klubu zgłoszony został do kuratorium oświaty, a dzieci objęte są ubezpieczeniem NNW, z którego mamy nadzieję nigdy nie korzystać.

 

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Młode Lwy Gdańsk

 

#Razem #Proces #LwiaRodzina #MLG

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved