Poszerzamy sztab trenerski!

July 28, 2017

Jeszcze przed startem sezonu 2017/2018 powiększamy sztab trenerski w naszym klubie.

 

Dołącza do nas trenerka Kasia Bogucka, która dotąd pracowała w przekazanej rok temu do klubu Młode Lwice Gdańsk, sekcji żeńskiej.

 

W minionych rozgrywkach trenerka wraz z prowadzonym przez siebie zespołem rocznika 2004, sięgnęła po srebrny medal rozgrywek U13 na Pomorzu. W Kadrze naszego województwa, przebywającej aktualnie na obozie przygotowawczym w Człuchowie przebywają aktualnie aż 4 zawodniczki będące wychowankami naszej nowej trenerki oraz jej starszej siostry Moniki (także pracującej w naszym klubie).

 

Kasia jednocześnie kontynuuje także swoją karierę sportową, w której reprezentując GTK Gdynia (2011/2012) grała w dwóch finałach Mistrzostw Polski (w kategorii młodziczek oraz kadetek), a później występowała przez dwa lata w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łomiankach grając na parkietach I i II ligi oraz będąc w szerokiej kadrze narodowej U16.

 

Witamy w Lwiej Rodzinie i życzymy dużo radości oraz sukcesów w pracy z Lwami!

 

#Razem #Proces #LwiaRodzina

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved