Lwy U14 po sparingu.

September 15, 2017

Nasze Lwy U14 rozegrały w dniu dzisiejszym pierwszą grę kontrolną przed sezonem 2017/2018. Naszym przeciwnikiem był zaprzyjaźniony zespół De La Salle Gdańsk.

 

Pomimo, iż było widać że oba zespoły są na wczesnym etapie przygotowań, co skutkowało dużą ilością strat z obu stron, to dzisiejsze spotkanie obfitowało w wiele bardzo ładnych i składnych akcji po obu stronach. 

 

Mogliśmy oglądać świetną walkę zawodników, agresywną obronę i kilka bardzo ciekawych zagrań indywidualnych, celnych rzutów z dystansu i spod kosza, a także kilka naprawdę bardzo ładnych akcji zespołowych.

 

Dzisiejsze spotkanie było na pewno pożytecznym sprawdzianem dla obu stron. Chłopcy po długiej przerwie zagrali mecz na dużej intensywności, co będzie dobrym przetarciem przed ligą.

 

Nasi zawodnicy popełnili dzisiaj dużo strat, zarówno wymuszonych agresywną obroną gości, ale i poprzez własne błędy przez co nie stworzyliśmy sobie tak dużo sytuacji rzutowych jakbyśmy tego chcieli, ale za to w próbach które oddawaliśmy rzucaliśmy na bardzo dobrej skuteczności z gry (52.9%) oraz linii rzutów wolnych (67%). Chłopcy dali z siebie wszystko, grając wg założeń trenera oraz organizując kilka bardzo ciekawych akcji zespołowych, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnym etapem przygotowań.

 

Przed zespołem teraz silne obsadzone turnieje w Gdyni (20-22 wrzesień) oraz Bydgoszczy (29 wrzesień - 1 październik), a później już mecze ligowe.

 

#Proces #RodzinaMLG

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved