Pierwsze mecze turniejowe za nami.

September 22, 2017

W dniu dzisiejszym zmagania turniejowe rozpoczęli nasi zawodnicy z zespołu U14. W Gdyni podczas turnieju Netz Cup pierwszego dnia rywalizowaliśmy z Ósemką Wejherowo oraz Polonią Warszawa.

 

Pierwszy mecz wygraliśmy 49:34 dzięki dobrej grze w defensywie. Trener Bartek Teleszko: "Pomimo problemów i chaotycznej grze w ataku, nasza bardzo dobra obrona zapewniła nam pierwsze zwycięstwo na turnieju."

 

W drugim meczu rywalizując z drużyną Polonii Warszawa ulegamy niestety 28:64. Trener Bartek: "Od samego początku zespół Polonii kontrolował przebieg spotkania i nie pozwolił nam wejść w nasz rytm meczowy, przez co nasz atak, ponownie wyglądał bardzo chaotycznie. Tym razem sama dobra obrona nie wystarczyła, aby nasza drużyna ponownie cieszyła się że zwycięstwa. Jest to kolejna lekcja dla całego zespołu oraz trenera, nie opuszczamy jednak głów i już jutro walczymy w kolejnych meczach."

 

W Gdańsku, na zaproszenie naszego zaprzyjaźnionego klubu De La Salle Gdańsk swój turniej rozegrali zawodnicy z zespołu U12. W pierwszym meczu pokonaliśmy gospodarzy turnieju, a w drugim ulegliśmy zespołowi Maximus Gdynia.

 

Trenerka Monika Tomkiewicz: "W ramach przygotowania do sezonu rozegraliśmy dwa mecze sparingowe. Pierwszy mecz z zespołem De La Salle wygraliśmy różnicą 9 punktów. Świetna gra w obronie i aż 21 przechwytów zespołu pozwoliło skutecznie kończyć akcję kontrą. Niestety drugi mecz pokazał że mocna obrona na całym boisku potrafi zdekoncentrować nasz zespół.  Tym samym przegrywamy to spotkanie 69:14 . Dzięki dzisiejszym grom kontrolnym wiemy nad czym musimy jeszcze popracować aby w pełni gotowym wejść w rozgrywki ligowe."

 

Dzisiejszy dzień kończymy bilansem 2:2, a jutro przed nami dwie kolejne potyczki Lwów U14, które o 13.30 zagrają z drużyną z Kielc, a o godzinie 18.00 z gospodarzem turnieju, Asseco Gdynia.

 

#Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved