Lwy U14 wygrywają na koniec turnieju.

October 1, 2017

Trener Bartosz Teleszko po turnieju w Bydgoszczy:

 

"Pierwszy mecz drugiego dnia graliśmy z bardzo mocnym zespołem z Pisza. Nasze Lwy pokazały się z bardzo dobrej strony, ale niestety jedynie w trzech kwartach. Druga kwarta była tą częścią gry, o której jak najszybciej chcemy zapomnieć i to ona zaważyła na ostatecznym wyniku tego meczu.

 

Drugi mecz tego dnia, zaczął się dla nas fantastycznie. Do połowy meczu wygrywaliśmy z naszym przeciwnikiem (Novum Bydgoszcz) prawie 20 punktami. Niestety na drugą połowę wyszliśmy bardzo nieskoncentrowani i praktycznie pewni już zwycięstwa. To niewłaściwe podejście zadecydowało o wyniku meczu, który ostatecznie skończył się naszą siedmiopunktową przegraną.

 

Trzeciego dnia turnieju naszym przeciwnikiem był zespół z Komorowa (UKS AK Komorów II). Tym razem nasze Lwy, pokazały swoją siłę i pomimo kilku minut dekoncentracji, zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Świetnie broniąc i realizując założenia ataku pewnie pokonaliśmy swoich przeciwników .

 

Turniej w Bydgoszczy to bardzo ważna lekcja zarówno dla zawodników jak i dla mnie jako trenera zespołu u14. Wierzymy, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w zbliżającym się sezonie."

 

#Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved