Lwy U13 zwycięskie na inaugurację.

October 20, 2017

Nasze Lwy U13, które w dniu dzisiejszym meczem derbowym z zespołem UKS De La Salle Gdańsk rozpoczęły zmagania ligowe sezonu 2017/2018 schodziły z parkietu zwycięskie aczkolwiek z uczuciem niedosytu po słabszej drugiej połowie spotkania.

 

Mecz rozpoczął się dla nas idealnie, od szybkiego prowadzenia, które na koniec pierwszej kwarty wyniosło 17:1, a na koniec pierwszej połowy 30:5. W drugiej części meczu, to ambitna drużyna gospodarzy zostawiła jednak lepsze wrażenie. Ostatecznie, Lwy pokonują lokalnego, zaprzyjaźnionego rywala 57:27 i już oczekują niedzielnego spotkania z Gdyńska Akademią Koszykówki. 

 

Trener Michał po meczu:

"Pierwszy mecz sezonu rozgrywaliśmy z zaprzyjaźnionym klubem De La Salle Gdańsk. Spotkanie od początku toczyło się po naszej myśli o czym może świadczyć wygrana pierwsza kwarta w stosunku 17-1. Nasze Lwy rozgrywały świetny mecz pokazując wiele zespołowych akcji.  Na drugą połowę wyszliśmy jednak nieco zdekoncentrowani. W efekcie popełnialiśmy sporo prostych błędów oraz graliśmy za mało agresywnie w obronie (tylko 8 fauli całego zespołu w cały meczu). Na szczęście pomimo dobrej gry zespołu gospodarzy wygraliśmy mecz bezpieczną przewagą punktów, co cieszy w perspektywie kolejnych spotkań sezonu."

 

#Razem #Proces

 

Please reload

Copyright by MLG 2012. All rights reserved