Bardzo udana sobota.

October 21, 2017

To była bardzo udana sobota dla naszych zespołów.

Rozpoczęły Lwy U12 pod wodzą trenerek Moniki i Kasi, które na inaugurację sezonu walczyły z drużyną TMK Pomorze Tczew. Dobre rozpoczęcie spotkania sprawiło, że mogliśmy kontrolować przebieg spotkania i wyjść z niego zwycięsko.

Trenerka Monika:

Mecz inauguracyjny ligi U12 zakończył się naszą wysoką wygraną nad TMK Pomorze. Bardzo dobra gra w ataku jak i skuteczna obrona pozwoliły nam kontrolować przebieg meczu, który pokazał nam też jednak elementy, które wymagają jeszcze doskonalenia.

Kilka godzin później Lwy U14 rozpoczęły arcytrudne spotkanie w Kwidzynie. Od początku prowadzili jego gospodarze, którzy po 30 minutach prowadzili już różnicą 12 punktów. Nasz zespół się jednak nie poddał, walcząc do ostatniego gwizdka sędziego, wygrywają ostatnią odsłonę meczu 25:10 i cały mecz różnicą 3 oczek.

Trener Bartek:

Nasze Lwy ponownie pokazały charakter i walczyły do ostatniego gwizdka. Pomimo, że 10 minut przed końcem przegrywaliśmy jeszcze 12 punktami, daliśmy z siebie wszystko i ostatnią część gry, wygraliśmy 15 punktami. Bardzo cieszy nas jako trenerów postawa chłopców i walka do samego końca.  Dodatkowo możemy cieszyć się z osiągniętego wyniku, szczególnie tak nerwowej świetnej końcówce. To kolejny duży krok w kierunku realizacji naszych przedsezonowych postanowień, a następne postaramy się stawiać sukcesywnie mecz po meczu.